Kullanım Şartları

Kullanım Kurallarının Kabul Edilmesi Ve Kullanım Konusundaki Kısıtlamalar

Bu web sitesi, ana sayfadan ulaşılacak her türlü alt site ve bağlantılar dahil olmak üzere, girilebilecek alt siteler dahil olmak üzere VolumePlay ve bağlı şirketler ve/veya kişilerce yayımlanmakta ve korunmaktadır. Siteye giriş yaptığınızda ya da kullandığınızda, aşağıda yer alan koşulları kabul etmiş sayılırsınız.
Bu site kişisel kullanım içindir. Sitede yer alan her türlü içerik, ses ve görüntü dosyaları, metinler, videolar ve sair dijital kayıtların ticari amaçlarla kopyalanması, değiştirilmesi, çoğaltılması, paylaşılması kiralanması, takas edilmesi fikri ve sınai sınai mülkiyet hakkının ihlali sayılır.   
İşbu Kullanım Koşulları’nda belirtilen hükümlere uyduğunuz sürece, VOLUMEPLAY size, Siteyi kullanma hakkı vermektedir. Sitenin kullan

Marka Kullanımı

Web sitesinde, üçüncü kişilere ait marka, logo ve işaretler kullanılmaktadır.   Bu marka ve işaretlerin kullanılmış olması, ilgili markaların hak sahipleri ile VOLUMEPLAY arasında acentelik, temsilcilik, ortaklık olduğu ya da VOLUMEPLAY’in ilgili marka sahibinin faaliyetlerini, mal ve hizmetlerini onayladığı anlamına gelmez.  Web sitesinin kullanılması, kullanıcıya, VOLUMEPLAY veya üçüncü kişilere ait marka, logo, ayırt edici işaret, tasarımlar ve benzeri fikri mülkiyet hakları üzerinde kullanım hakkı veya lisans vermez.